Poznaj tajniki wróżbiarstwa z zestawem LEGO Harry Potter

Wśród mnogości zajęć w Hogwarcie, jednymi z najbardziej tajemniczych były te z wróżbiarstwa. Profesor Trelawney, choć nie przez wszystkich lubiana, miała swoich zwolenników, którzy uwielbiali jej sposoby nauczania. Jeśli jesteś fanem serii Harry Potter, z pewnością zachwycisz się zestawem LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa. Wejdź z Harrym Potterem do sali pełnej tajemniczości i poznaj tajniki wróżbiarstwa samej Sybilli Trelawney. 

Co zawiera zestaw Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa?

Zestaw Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa jest niewielkim, ale bardzo szczegółowym zestawem przedstawiającym klasę do wróżbiarstwa z serii Harry Potter. J.K. Rowling w swoich powieściach bardzo dbała o to, żeby każdy opis pomieszczenia przedstawionego w książce jak najbardziej oddawał jego rzeczywistą formę i twórcy zestawu dostosowali się do tego.

Jeśli oczekujesz dobrej zabawy, ten 297-elementowy zestaw na pewno Ci ją zapewni. Wśród wszystkich dekoracji typowych dla klasy wróżbiarstwa, znajdziesz również figurki Harry’ego Pottera, Sybilli Trelawney i jednej z bliźniaczek Patil – Parvati. Ten konkretny dobór postaci jest idealny, jeśli lubisz odgrywać scenki rodem z książek czy filmów. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że o ile Harry nie przepadał za zajęciami z wróżbiarstwa, tak Parvati je uwielbiała.

Dla kogo jest przeznaczony ten zestaw?

Zestawy LEGO Harry Potter mają to do siebie, że są bardzo uniwersalne. Mogą cieszyć się nimi zarówno młodzi Potterheadzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym światem, jak i osoby dorosłe, które dorastały przy akompaniamencie czarodziejskich podbojów Harry’ego Pottera.

Zestaw Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa może posłużyć zarówno jako ozdoba pomieszczenia, jak i jako zabawka idealna do odgrywania scenek. Kolekcjonerzy artykułów z Harry’ego Pottera wykorzystują pojedyncze zestawy do tego, żeby stworzyć swój własny Hogwart w domu. Ostatecznie jednak największa frajda płynie z samego etapu składania tych kolorowych, pełnych szczegółów zestawów.